2006–2010 рр.

2006–2010 рр.

Черговою сторінкою в історії Зимної Води є період із 2006 року по 2010 роки. Характерною його відмінністю є те, що на хвилі загальнонародного піднесення, викликаного Помаранчевою революцією 2004 року, до органу місцевого самоврядування — сільської ради було обрано цілий ряд зимновідців це: А.Фукс, А.Гутник, М.Бодревич, З.Хома, Р.Савка, Я.Мороз, О.Саган, Н.Мочерад, В.Пащак, Л.Нагурський, А.Санницький, Ю.Франчук, С.Петрівська, Г.Дюк, Г.Гонсьор, Л.Кос, Д.Войтович, С.Огірко, В.Курівчак, В.Менчак, П.Коновал, Р.Малиняк, І.Безпалюк, О.Медвідь, В.Пиріг, Л.Баб’як.

Фото без опису

Саме ці представники депутатського корпусу села та виконавчий комітет сільської ради в складі Саган О., Левчука М., Пехович Н., Давидко О., Холявки Г., Мазуркевича С., Запоточного І., Качмарик М., Клонцака Ю. на чолі із сільським головою В.Гутником, поставили перед собою амбітні плани.

У 2006 році заасфальтовано частини вул. Кобилянської, Західної, Мазепи, Львівської, Бандери, покладено асфальт біля сільської ради, щезли великі вибоїни на дорозі навпроти сільської ради, на мості появилися нові добротні поручні, однак це лише у центрі села. На окраїнах ситуація з дорогами залишається критичною, незважаючи на заяви «покращення доріг до наступного року».

У 2007 році за рахунок залучених коштів прокладено асфальт на цвинтар і по цвинтарі, підвезено гравієм вул. Січових Стрільців, частину вул. Сірка, дорогу в лісі. Прокладено ряд водовідвідних труб на вулицях: Яворницького, Курбаса, Січових Стрільців та в лісі. У 2008 році за рахунок кооперування бюджетних та залучених коштів було заасфальтовано 720 м.п. вул. Заньковецької, завезено 88 «Камазів» вапняку для ремонту вул. Івасюка та Озерної, підвезено відпрацьованим гравієм вулиці Кобилянської, Галицьку та В.Великого. Також у 2009 р. покладено 307 м.п. асфальту по вул. Суховільській.

Протягом другого півріччя 2007 року було побудовано новий міст через річку по вул. Шкільній. З метою попередження нещасних випадків, через обласну ДАІ виконком сільської ради домігся встановлення на перехресті вул. Городоцької та Заньковецької світлофора.

Вже у 2006 році було виготовлено проект на першу чергу каналізування. Відповідно до плану роботи сільської ради, роботи з каналізування села були розпочаті у 2007 році. З червня і ще до кінця року прокладено до Львова два напірних колектори; виконано методом горизонтально направленого буріння ряд проколів по-під річкою, по-під вул. Шухевича, кільцевою дорогою, двома гілками залізничних колій.

Протягом 2008 року вже було розпочато підготовчі роботи з будівництва КНС, прокладено самопливний колектор по вул. Івасюка та Озерній. У 2009 році планувалося завершити будівництво 1-ої черги каналізаційних мереж та споруд. Проте, дане завдання не виконано з двох причин. По-перше, у зв’язку з великим дебетом ґрунтових вод та плавунів у місцях прокладання каналізаційних колекторів та будівництва насосної станції, були внесені зміни до проекту.

Не менш важливою справою, котру було розпочато у 2005 році і продовжено в 2007 році, є роботи з водопостачання. Вони проводилися за рахунок залучених коштів та коштів мешканців нашого села. У 2007 році біля «Смолярні» було побудовано насосну станцію та закуплено обладнання для неї, прокладено біля 5-ти км водопроводу, підключено до водопостачання понад 100 житлових будинків. Протягом 2008–2009 років ця робота була продовжена. І вже станом на 1 січня 2010 року в селі маємо біля 28-ми кілометрів водопроводу та підключено 1070 споживачів.

В кінці 2006 року здано в експлуатацію нову поліклініку. У 2007–2009 роках за рахунок бюджету сільської ради та залучених коштів придбано багато обладнання для дільничої лікарні, нові стоматустановки, поміняно проводку в приміщенні лікарні, зроблено ремонти старих приміщень. За кошти району закуплено сучасний рентгенапарат, апарат ультразвукової діагностики, автомобіль швидкої медичної допомоги.

Протягом 2007 року було зроблено реставрацію Народного дому.

Серйозним кроком у 2007 році було розроблення і затвердження проекту забудови громадського центру села. Даним проектом передбачено побудувати дитячий садок на 150 місць, спортивний центр, будинок культури, торгово-побутовий центр та групу 4-х поверхових будинків. І, починаючи саме з 2007 року, цей проект почав втілюватися в життя. Було відведено земельну ділянку та виготовлено проект дитячого садка на 150 місць. А у 2008 р. сільською радою розпочато його будівництво. У 2007-09 рр. в приміщенні старого садка були замінені всі вікна, електромережа, зроблено внутрішній ремонт, закуплено нові ліжечка, холодильник, зроблено нову огорожу, встановлено дитячий майданчик. Садок став гарним і затишним.

Як і планувалося, з ініціативи сільської ради, у 2008 році була проведена реконструкція символічної могили «Борцям за волю України». До цієї важливої справи долучилися підприємці нашого села Вол. Ваславик та Ю.Ткач.

У 2008 році мешканцем нашого села О.Крушельницьким виготовлено проект будівництва стадіону в Хінському лісі. А у 2009 р. — розпочаті роботи з його будівництва; за рахунок залучених коштів, облаштовано три дитячих майданчики: по вул. Грушевського, Львівській та Сонячній.

Протягом 2007–2010 років в селі проводилося цілий ряд культурно-масових заходів: вечір до 100 річчя С.Бандери, свята коляди, Шевченківські вечори, дні рідної мови, районний фестиваль духовної пісні, концерти до дня Матері, свято Івана Купала за участю фольклорного колективу із Любельського староства Польщі, дні Незалежності, вечір пам’яті В.Івасюка, Андріївські вечорниці, свята Миколая та багато інших.

Новинкою 2010 року стало проведення розважального заходу для школярів «Ура, канікули!!!», ініціатором та організатором якого була голова товариства «Просвіти» ЗОСШ № 2 Наталя Гудима.

Багато років чарує зимновідчан своїм прекрасним співом сільський хор «Обрій» під керівництвом М.Дацка. Обрій неодноразово брав участь та ставав лауреатом фестивалів «Політ на зраненім крилі», «Пісні незабутого краю», святі «Світло Маркіяна» та інших.

А позитивним моментом є те, що в Народному домі функціонують гуртки народного та сучасного танцю, бойовий гопак, «Пласт», тренажерний зал. Усі охочі мають змогу задовольнити в цьому плані свої бажання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь