Зимноводівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Реалізація субпроєкту "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

 

Фото без опису

«Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Суховоля Городоцького району Львівської області (Коригування)» (LV04A_06)

Фото без опису

Нове будівництво закладу загальної середньої освіти у селі Суховоля Зимноводівської територіальної громади загальною вартістю 254 493,078 тис. грн.

28 листопада 2023 року в рамках реалізації субпроєкту LV04A_06 «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Суховоля Городоцького району Львівської області» (Коригування) в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» (далі – НКПВУ) Європейського інвестиційного банку (далі – ЄІБ) укладено угоду між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Зимноводівською сільською радою Львівського району Львівської області про передачу коштів позики в розмірі 164 282, 163 тис. грн на безповоротній основі. Зимноводівська сільська рада здійснює співфінансування проєкту за рахунок коштів місцевого бюджету, в обсязі, який не покривається за рахунок субвенції в сумі 58 506, 956 тис. грн. Понесені витрати (станом на 10.03.2023 р.) становлять 31 013, 778 тис. грн.

Проєкт передбачає нове будівництво закладу загальної середньої освіти загальною площею забудови – 4 057,71 м2 у с. Суховоля Львівського району Львівської області на 500 учнівських місць. Реалізація проєкту забезпечить позитивний вплив на свідомість громадськості, стимулюватиме подальший розвиток загальної середньої освіти нового типу, який стає базовим для створення умов, для виховання нового європейського покоління та сприятиме відродженню соціальної та економічної інфраструктури села .

Прогнозовані терміни впровадження квітень 2024 - жовтень 2025 рр.

11 березня 2024 року створено Робочу групу для супроводу субпроєкту LV04A_06 «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Суховоля Городоцького району Львівської області» (Коригування) в рамках НКПВУ ЄІБ.

До розгляду Робочої групи приймаються скарги/пропозиції щодо реалізації проєкту. Подати своє звернення можливо одним із наступних способів:

У скарзі або пропозиції має бути чітко зазначено суть питання, пропозиції чи скарги та сформульовані вимоги заявника (заявників). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Термін розгляду та вирішення пропозиції/скарги не може перевищувати 30 календарних днів з дня її надходження. У разі, коли порушені у пропозиції/скарзі питання неможливо вирішити впродовж зазначеного терміну, голова Робочої групи встановлює необхідний термін для їх розгляду, про що повідомляється заявникові (заявникам). При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у пропозиції/скарзі, не може перевищувати 45 календарних днів.

 

Довідкова інформація


Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ) – багатосекторний кредит від Європейського інвестиційного банку на загальну суму 200 млн євро, спрямований на підтримку України у відновленні критичної соціальної інфраструктури: лікарень, шкіл, дитсадків, соціального житла, адміністративних центрів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Програма втілюється на території 17 областей України – у громадах, що постраждали від збройної агресії РФ та/або прихистили значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Метою НКПВУ є створення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, посилення стійкості та соціальної згуртованості громад. Реалізація Програми розпочалася у 2015 році, станом на березень 2024 року було відновлено 97 навчальних закладів, лікарень, житлових приміщень. У 2022 році внаслідок російського вторгнення в Україну Програму було реструктуризовано, а залишок коштів використано для завершення 21 існуючого та ініціації 45 нових субпроєктів у містах і громадах, підконтрольних Уряду України.
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Міністерством фінансів України та за підтримки Технічної допомоги координують Програму. Після оприлюднення конкурсу пропозицій кінцеві бенефіціари – місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування – подають заявки. Субпроєкти відбираються за прозорими критеріями. Кінцеві бенефіціари відповідають за реалізацію субпроєкту. Кошти надаються кінцевим бенефіціарам у формі субвенцій з Державного бюджету України. Очікується, що співфінансування субпроєкту, разом зі сплатою ПДВ, буде забезпечено з місцевого бюджету. Програма розвитку ООН в Україні надає технічну підтримку кінцевим бенефіціарам у впровадженні субпроєктів та здійснює моніторинг виконання робіт і використання коштів.

 

НОРМАТИВНА БАЗА

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України")

Закон України "Про ратифікацію фінасової угоди між Україною та ЄІБ"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України»

Наказ Мінінфраструктури від 05.07.2023 № 570 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)

Наказ Мінінфраструктури від 13.09.2023 № 817 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)

Наказ Мінінфраструктури від 06.10.2023 № 908 (Надзвичайна кредитна програма для відновлення України)
Керівні принципи імплементації програми

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь