Допомога для наших воїнів
Дата: 15.09.2023 10:50
Кількість переглядів: 227
14 вересня директор Центру надання соціальних послуг Зимноводівської сільської ради Ігор Бойко передав на потреби ЗСУ армований планшет, закуплений за спонсорські кошти.
Гаджет для управління дронами замовили жителі нашої громади Роман Шевчишин та Андрій Торба, які боронять нашу державу на сході та в ці дні саме відбувають коротеньку відпустку разом зі своїми родинами.
Кошти на таку потрібну річ надали священники зі США: о. Іван Мазурик, о. Роман Сидорович, о. Руслан Романюк, яким належить велика подяка.
Найбільша вдячність – нашим захисникам!
Разом до перемоги!
Інформацію надав
Центр надання соціальних послуг
Зимноводівської сільської ради