Учні нашої громади здобули високі результати на всеукраїнських олімпіадах
Дата: 08.12.2023 17:41
Кількість переглядів: 104
Вже традиційно учні закладів загальної середньої освіти Зимноводівської територіальної громади є переможцями II етапу (районного) олімпіад. Серед 29 громад Львівського району в 15 предметних олімпіадах учні нашої громади здобули 10 – I місць, 14 –
II місць, 18 –
III місць.
За підсумками II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, найвищий рейтинговий бал отримав Ліцей № 2, на другому місці – Лапаївський ліцей імені Героя України Георгія Кірпи, третє місце здобув Суховільський ліцей, четверте та п’яте місця розділили Ліцей № 1 та Скнилівська гімназія імені Праведного Андрея Шептицького.
Інформацію надав
Відділ освіти, молоді та спорту
Зимноводівської сільської ради