Зимноводівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі дизель-генераторної установки, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 15.12.2023 14:08
Кількість переглядів: 94

Фото без опису

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі дизель-генераторної установки, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ 04372282.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 код 38110000-9: Навігаційні прилади «Комплект GNSS приймача з контролером ( в т.ч. система компенсації віхи на постійній основі)»

Посилання: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-12-13-017869-a

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:                200 000,00 грн. (двісті тисяч гривень 00 копійок)з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – «Комплект GNSS приймача з контролером ( в т.ч. система компенсації віхи на постійній основі)»  на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

  1. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-27-001614-a
  2. https://systemnet.com.ua/katalog-gnss-prijmachiv/hi-target-v30-ukr/

3) дані інших інтернет ресурсів;

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля «Комплект GNSS приймача з контролером ( в т.ч. система компенсації віхи на постійній основі)», регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами, Особливостями та іншими нормативними документами, та нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з дати укладання Договору про закупівлю  по 31.01.2024 р. з урахуванням положень договору про закупівлю.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є 1 (один) комплект. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та виконання поставлених функціональних завдань замовника.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі зумовлено тим, що  вимірювальні прилади забезпечують високу точність та надійність вимірів при виконанні робіт. Вони дозволяють визначити координати об'єктів із високим ступенем точності, що особливо важливо для точного землеробства, геодезичних робіт, будівництва, архітектури та інших галузей. Завдяки можливості отримувати дані від кількох супутників одночасно, ГНСС РТК вимірювальні прилади забезпечують більш надійні результати, знижуючи ймовірність помилок та покращуючи якість проектних робіт, що дозволить забезпечити ведення господарської діяльності Замовника.

 

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178;

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь