28.02.23 Прощання з Героєм України ОЛЕГОМ АНДРЕЙЦІВИМ
Олег Андрейців (02.08.1990–19.02.2023) – уродженець села Зимна Вода Львівської області.
Навчався у Ліцеї № 74 імені Марійки Підгірянки Львівської міської ради. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
Захоплювався історією, активно займався археологічними дослідженнями.
Учасник Революції Гідності. Згодом добровольцем вступив до складу 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-морських сил Збройних сил України, до 2018 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії добровільно пішов на війну. Боровся з російськими окупантами у лавах 406-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ на південному та східному напрямках.
В Олега Андрейціва залишилися мама, сестра, тітки, двоюрідний брат та дві племінниці.
Вічна слава Герою України – Олегу Андрейціву!
Царство небесне нашому захиснику…