Зимноводівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі дизель-генераторної установки, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 08.11.2023 09:30
Кількість переглядів: 146

Фото без опису

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі дизель-генераторної установки, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Зимноводівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ 04372282.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 код 31120000-3 «Генератори» (Дизель-генераторна установка).

Посилання: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-10-13-009875-a

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 500 000,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Дизель-генераторна установка номінальною потужністю від 24 кВт на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

  1. https://vinur.com.ua/ua/products/diesel-generators/dhy-25-ksem
  2. https://plusenergy.com.ua/ua/p920117085-dizelnyj-generator-rid.html
  3. https://yesenergy.com.ua/gjp33/

4) дані інших інтернет ресурсів;

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень. Відповідно, рішенням Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області № 1887 від 21.09.2023 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік» було затверджено кошти в сумі 500 000,00 грн.

Нормативно-правове регулювання. Закупівля дизельного генератора номінальною потужністю від 24 кВт, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами, Особливостями та іншими нормативними документами, та нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з дати укладання Договору про закупівлю  по 30.11.2023 р. з урахуванням положень договору про закупівлю.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є 1 (один) комплект. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та виконання поставлених функціональних завдань замовника.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі зумовлено функціональними властивостями такого дизельного генератору що дозволить забезпечити підтримку та введення господарської діяльності Замовника, навіть за умов відключення електромережі загального користування.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178;

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь