ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з Технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Закупівля робіт з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с.Суховоля

Дата: 12.12.2023 14:03
Кількість переглядів: 27

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з Технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Закупівля робіт з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с.Суховоля Городоцького району Львівської області» (Коригування)» розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: ЗИМНОВОДІВСЬКА СІЛЬСКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ 04372282, юридична адреса:81110, вул.Р.Шухевича,83 с.Зимна Вода, Львівський р-н, Львівська обл.. Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): за виконанням робіт по об’єкту «Закупівля робіт з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у с.Суховоля Городоцького району Львівської області» - 1 робота, за кодом ДК 021:2015 45230000-8 - 71247000-1 - Нагляд за будівельними роботами.

 

Посилання: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-12-11-020119-a

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги (з особливостями), UA-2023-12-11-020119-a.

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  2 506 164,00 грн. (два мільйони п’ятсот шість тисяч сто шістдесят чотири гривні 00 копійок) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості проектних, науково проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», «Настанова з визначення вартості будівництва» (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»; далі — Настанова), Постанови КМУ №903 від 11.07.2007 року «Про авторський та технічний нагляд              під час будівництва об'єкта архітектури», згідно якої технічний нагляд забезпечує замовник протягом

усього періоду будівництва об'єкта з метою здійснення контролю  за дотриманням   проектних  рішень  та  вимог  державних  стандартів, будівельних норм і правил.

 

Розмір бюджетного призначення: 2 506 164,00 грн. (два мільйони п’ятсот шість тисяч сто шістдесят чотири гривні 00 копійок) з ПДВ.

Відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації до глави 10 «Утримання служби замовника та інжинірингові послуги» окремими рядками включаються кошти на здійснення технічного нагляду в розмірі 1,5 % від підсумку глав 1 – 9 зведеного кошторисного розрахунку.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь